poniedziałek, 1 lutego 2016

Darmowy program do rozliczenia PIT 2015

Jak co roku, przekazujemy do użytku darmowy program do rozliczeń podatku PIT.
Program jest całkowicie darmowy, można go pobrać na swój komputer lub wypełnić online.

W program wpisany jest już nr KRS Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" oraz numer Sebastianka, dzięki czemu możecie z łatwością przekazać Sebkowi swój 1% podatku :)

Wystarczy zajrzeć TUTAJ :)

7 komentarzy:

 1. Rozliczanie PIT-u nie jest bardzo trudne, ale trzeba być uważnym i skrupulatnym.

  OdpowiedzUsuń
 2. Te programy bardzo ułatwiają rozliczenie się z podatku, jak nie robi się zbyt wielu odliczeń. Niektórzy odliczają leki itp., a w tym przypadku trzeba być na bieżąco z przepisami. Warto też dać komuś do sprawdzenia, jeżeli ma się taką możliwość.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdzieś już czytałem podobny wpis, ale ten jest bardziej konkrenty, warto było odwiedzić. Dodaje do zakładek!

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety, wkrótce będzie trzeba rozliczyć pit 2017, a to oznacza kolejne zmagania z druczkami. W tym roku na szczęście tylko 3. Mam jednak pytanie, jeżeli w zeszłym roku rozliczałem się online to czy w tym będę musiał ponownie pobrać i złożyć wniosek w Urzędzie Skarbowym o roliczenie przez internet?

  OdpowiedzUsuń
 5. Rozliczanie PIT_u to bardzo ważna sprawa i ciesze się, że ktoś zajął się opisaniem tego krok po kroku (jak w programie). Zdecydowanie takie rzeczy ułatwią ludziom życie i wydaje mi się, że są kluczowe w rozwoju technologii :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ta biurokracja w naszym kraju jest doprawdy bardzo skomplikowana. Nie rozumiem dlaczego nie można tego w jakiś sposób ułatwić petentom. Jedyny plus to możliwość składania wniosku PIT przez internet.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wydaje mi się, że zamiast robić to samemu i narażać się na błędy o wiele lepiej jest zatrudnić jakieś dobre i sprawdzone Biuro rachunkowe w Krakowie takie jak na przykłąd PERFEKT i spać spokojnie nie martwiąc sie o swoje rozliczenie

  OdpowiedzUsuń