wtorek, 8 grudnia 2015

Serce dla Dzieci

 Wczorajszy dzień był pełen emocji i niezapomnianych wrażeń.
Dzięki Fundacji Faktu  Sebastian oraz parę innych dzieciaków miało okazję wziąć udział w fantastycznym koncercie charytatywnym Serce dla Dzieci.

Każde dziecko miało swojego opiekuna - gwiazdę - która śpiewała specjalnie dla niego.
Cel - pomoc naszym dzieciakom.
Sebastian zbierał na koflator, czyli urządzenie wspomagające odruch kaszlu, natomiast oczywiście pieniędzy zebranych podczas koncertu starczy na pomoc wielu, wielu innym, równie potrzebującym dzieciom, z czego się bardzo cieszymy :)

Próby zaczęły się już około 14.00, więc proso ze szkoły pognaliśmy do Teatru Dramatycznego.


Jak to zwykle bywa, musieliśmy uzbroić się w cierpliwość, było ustawianie świateł, próby występów poszczególnych artystów i ogólnie próby wszystkiego :)


Sebastian oczywiście znalazł sobie zajęcie i zapobiegawczo wziął ze sobą nowe pudło klocków od Mikołaja Roberto, co okazało się świetnym pomysłem na zabicie czasu, nie tylko dla niego, ale i dla połowy ekipy technicznej, z którą Sebastian zdążył się zaprzyjaźnić :)


W międzyczasie skoczyliśmy jeszcze na szybki obiadek, zaliczając przy okazji kolejną atrakcję w postaci jazdy metrem, i już na 19.00 byliśmy z powrotem.
Zwarci, gotowi i lekko zestresowani.


Było naprawdę fantastycznie, "nasze" gwiazdy, czyli Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski zaśpiewali dla Sebka naprawdę przecudnie, wszyscy byli mega mili i naprawdę czuliśmy moc pozytywnej energii od wszystkich.


  Fantastyczne przeżycie, Sebastian po raz pierwszy miał okazję stać na deskach prawdziwego teatru, oraz poczuć się jak gwiazda.
A przy okazji - dostać koflator i przyłożyć swoją rączkę do zbiórki dla ponad 200 innych dzieciaków.


Jeszcze raz dziękujemy organizatorom, artystom, oraz wszystkim, którzy wysyłali w naszą stronę pozytywną energię, którą naprawdę czuliśmy :)1 komentarz: